צמידי טניס

אנו משקיעים רבות בהענקת מידע איכותי לגולשים. נשמח אם תפרגנו לנו...
יש לך שאלה? צור קשר וקבל תשובה

 

Loader

לקטלוג צמידי טניס

סוגי צמידי יהלומים

צמידי טניס וצמידי יהלומים הם חלק בלתי נפרד מהמראה הנוצץ של השטיח האדום. צמיד יהלום המשולב עם שמלה יפה או חולצה החושפת את פרק היד הוא דבר שלא ניתן להתעלם ממנו. צמידי יהלום הם שם כולל לצמידים המשובצים יהלומים אך ניתן לחלק את צמידי היהלום לשני סוגים עיקריים:
 

 • הסוג האחד הוא צמיד העשוי לרוב מזהב צהוב, זהב לבן או פלטינה ומשובץ בכמה יהלומים לעיתים בשילוב אבני חן אחרות. המרכז בצמיד יהלומים זה הוא העיצוב והמטרה של היהלומים היא לקשט אותו או להשלים את עיצובו.
  צמידי טניס | צמיד יהלומים יוקרתי
   
 • לסוג השני והיותר מרכזי בתחום צמידי היהלום משתייכים צמידי טניס. שמו של צמיד טניס עלול להטעות אותנו לגבי מהותו. לא מדובר בתכשיט ספורטיבי אלא בתכשיט אלגנטי ויוקרתי במיוחד. פעמים רבות שואלים אותנו מדוע תכשיט כה עדין ויקר קיבל שם כמו צמיד טניס. התשובה לכך היא פשוטה ומקורה הוא בשנת 1987.

צמידי טניס


כאן ניתן לגשת לקטלוג צמידי טניס במחירי יצרן


מניין הופיעו צמידי הטניס? 

     אבולוציה של צמידי טניס  יהלום לשיבוץ - צמידי טניס צמיד טניס אופנתי

בשנת 1987 כריס אוורט, שחקנית טניס הנשים המובילה בעולם באותה תקופה, שיחקה במסגרת האליפות הפתוחה של ארה"ב. במהלך אחד המשחקים צמיד היהלומים אותו ענדה נפל מפרק ידה והיא ביקשה מהשופט להפסיק את מהלך המשחק על מנת לחפש אותו. השופט אישר לה את הבקשה והיא התהלכה במגרש בחיפוש אחר התכשיט היוקרתי ובעל הערך סנטימנטלי. לתוהים, צמיד היהלומים נמצא.

בימים שלאחר התחרות, המכירות של צמיד היהלומים מהסגנון אותו ענדה כריס עלו בצורה משמעותית וטרנד חדש הופיע בעולם היהלומים והתכשיטים. אנשי היהלומים והתכשיטים זיהו את הטרנד והעניקו לצמיד היהלום המדובר את השם צמיד טניס.

צמיד טניס הוא למעשה צמיד יהלום דק וגמיש המורכב משורה של חוליות גמישות ממתכת יקרה אשר בכל אחת מהן משובץ יהלום. התוצאה היא צמיד עדין, גמיש, אלגנטי ומנצנץ במיוחד. צמידי טניס הם אולי קטגוריה של צמידי יהלומים אך למעשה צמידי טניס הם צמידי היהלום הפופולאריים ביותר כיום.

לאורך השנים חלו התפתחויות למיניהן בעיצוב צמידי טניס. היום ניתן לרכוש צמידי טניס המשובצים ביהלומים בצורות שונות, ניתן לרכוש צמידי טניס המורכבים משתי שורות דקות של יהלומים ואף יותר וניתן לרכוש צמידי טניס ממתכות שונות. המתכת המקובלת ביותר לעיצוב צמידי טניס היא זהב לבן מכיוון שהוא לא משפיע על גוון היהלום ומאפשר לו לנצנץ באורו הפנימי.

הטרנד של צמידי טניס שיצרה כריס אוורט לא רק שהצליח בקרב נשים בכל העולם אלא גם בקרב שחקניות טניס מקצועיות אחרות. בין השחקניות שנצפו עונדות צמידי טניס במהלך משחקים ניתן למנות את הברזילאית גבריאלה סאבאטיני ואת סרינה ויליאמס הידועה. גם שחר פאר שלנו החלה לענוד צמיד טניס באפריל 2010 כאשר קיבלה צמיד טניס יוקרתי במתנה מהבורסה ליהלומים על תרומתה הרבה למדינת ישראל ולכבוד יום הולדתה ה – 23.

אירוע אבדן צמיד הטניס של כריס אוורט לא רק שינה את תמונת עולם צמידי היהלום אלא גם הכתיב סטנדרטים חדשים של סוגרי צמידי טניס. בשל אופיים הגמיש של צמידי טניס חשוב מאוד לשים לב כי הסוגר שלהם הוא סוגר איכותי שיחזיק מעמד. חלקם באים עם מנגנון סגירה כפול המתאים לנשים המתכננות לענוד את הצמיד במסגרת ספורטיבית.

רוב הנשים יחזיקו באמתחתם צמיד טניס אחד בלבד ולכן הקנייה של צמידי טניס צריכה להיות חכמה וזהירה. תכשיט שקונים לכל החיים צריך להיות שווה את ההשקעה בו. שווה להשקיע ולקנות צמיד טניס מעט יותר יקר אך יותר איכותי שילווה אותך למשך כל חייך.

טיפים לקניית צמידי טניס:

 • סוגרי צמידי טניס: כפי שהוזכר יש לשים על כך את הדגש המרכזי ביותר בעת הרכישה. רצוי שאשה המתכננת לענוד את הצמיד במסגרת פעילות ספורטיבית תרכוש צמיד טניס בעל מנגנון סגירה כפול.
   
 • חוליות צמידי טניס: עבודת השיבוץ של היהלומים ועיצוב צמידי טניס צריכה להעשות ללא רבב. החיבורים בין החוליות צריכים להיות שלמים וישרים. כאשר החוליות אינן שלמות ניתן לראות זאת בעין. כאשר החוליות של צמיד טניס אינן ישרות ניתן לראות שהיהלום המשובץ עליהם לא מתיישר עם שאר היהלומים בצמיד הטניס.

  צמיד טניס תקריב
   
 • גמישות צמידי טניס: חשוב מאוד שהחיבורים בין החוליות של צמיד טניס יהיו גמישים מספיק. המשמעות של חיבור נוקשה מידי היא שבשלב מסוים הצמיד יתפרק והיהלומים עשויים להתפזר.
   
 • אורך צמידי טניס: צמיד טניס מתאים לא אמור להיות צמוד מידי לגוף אך גם לא רופף מידי. מבחן הבדיקה הטוב ביותר הוא לשים אצבע בין הצמיד לגוף. אם המרווח הוא קטן או גדול משמעותית מאצבע צמיד הטניס לא מתאים ויש לבקש את התאמתו.
   
 • יהלומי צמידי טניס: בצמיד הטניס היהלומים הם החשובים ולכן לא רצוי להתפשר על איכותם. יהלומים באיכות חיתוך טובה יותר וחסרי צבע יותר יתנו לצמיד הטניס מראה הרבה יותר יפה ומנצנץ.
   
 • צבע המתכת של צמיד הטניס: נהוג כי צמידי טניס עשויים מזהב לבן אך הדבר לא חקוק באבן. הדבר החשוב ביותר הוא שהוא מתאים לשאר התכשיטים בארון שלך. אם אתה גבר המבקש להפתיע את בת זוגתו רצוי שתציץ לראות מה הצבע השולט בתכשיטיה.

המרכיב החשוב והמהותי ביותר במראה של צמידי טניס הם היהלומים. צמיד טניס מרשים יצריך אבנים גדולות ואיכותיות יחסית העולות יותר. שכטר יהלומים ותכשיטים מתמחים ביצור וסחר ביהלומים במידות גדולות. אנו נייצר עבורכם תכשיט מרשים עם יהלומים גדולים במחיר תחרותי ביותר!

לקטלוג צמידי טניס

שכטר יהלומים ותכשיטים | טבעות אירוסין | טבעות יהלומים | צמידי טניס | תליוני יהלומים | עגילי יהלום | יהלומים שכטר יהלומים ותכשיטים
info@shechterdiamonds.com
© כל הזכויות שמורות לשכטר יהלומים ותכשיטים. עיצוב ובניית אתרים Interactika

המלץ לחבר

דוא"ל :
שם החבר :